Info [@] asteila.com
+370 636 96714
Asteila.com > Įtempiamos lubos > Satino įtempiamos lubos

Satino įtempiamos lubos

satino_itempiamos

Satino lubų išskirtinis bruožas – tai turima tekstūra ir išraiškingas spindesys

Satino lubų išskirtinis bruožas – tai turima tekstūra ir išraiškingas spindesys, dėl to jos vienodai gerai tinka tiek buto, tiek biuro interjeruose, tiek šiuolaikinėje studijoje, tiek klasikiniame bute su parketinėmis grindimis. Įtempiamos satino lubos idealus variantas tiems, kuriems nepatinka grudėta matinių lubų tekstūra arba blizgi PVC drobė.

Įtempiamos satino lubos idealus variantas tiems, kuriems nepatinka grudėta matinių lubų tekstūra arba blizgi PVC drobė. Galima sakyti, kad satino lubos užima tarpinę grandį tarp jų, nors ne visai taip:  satino lubos turi nuostabiai gražų perlamutrinį žvilgesį, kuris atrodo labai patraukliai tiek su dirbtiniu, tiek su natūraliu apšvietimu. Net ir eksperimentuojant su šviesa, satino lubos lieka matinės: jos gesina blizgesį ir patalpoje esantys baldai jose neatsispindi. Be to satinas pasižymi kita įdomia savybe – garso izoliacija. Jis taip pat turi ir kitų pranašumų.

Lengva priežiūra: anti-statinės, nekaupia dulkių ir purvo, nebijo drėgmės ir aukštos temperatūros.

Galimi įvairūs spalviniai sprendimai: galima plati spalvų paletė, o turima įranga, leidžia lubose pavaizduoti bet kokį paveikslėlį ar fotografiją.

Neįtikėtinas ilgaamžiškumas: garantija siekia net 25 metų, kita vertus, satino sluoksnis gali tarnauti tris kartus ilgiau.

Montuojamos greitai ir paprastai: kelios valandos ir naujos lubos paruoštos.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagerina svetainės funkcionalumą ir užtikrina sklandesnį naršymą. Tęsdamas svetainės naršymą parodote, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite apie tai gauti daugiau informacijos arba nesutinkate su slapukų naudojimu, perskaitykite dokumentą.