Info [@] asteila.com
+370 636 96714
Asteila.com > Įtempiamos lubos > Matinės įtempiamos lubos

Matinės įtempiamos lubos

Klasikinis interjeras bus aktualus visada. Jis pabrėžia savininko skonį ir statusą, o jo nepakeičiamas atributas tai daug pasklidusios šviesos, rami spalva, laiko patikrintos medžiagos ir lygi, matinė tekstūra…

matinės-itempiamos-lubos

Atsparios drėgmei: PVC vandeniui nelaidus, o tai reiškia, puikiai tiks įrengimui vonioje, virtuvėje, ir bet kurioje patalpoje, kurią gali užlieti aplaidūs kaimynai. Naudojamų medžiagų stiprumas toks, kad leidžia išlaikyti spaudimą iki 100 litrų vandens kvadratiniam metrui.

Ekologiškos: Pagamintos iš šiuolaikinių medžiagų, ir daugkartiniai tyrimai patvirtina, kad į aplinką neišskiria kenksmingų medžiagų.

Atsparios ugniai: PVC nedega, o lydosi prie labai aukštos temperatūros. Gaisro atveju tokios lubos užkerta kelią ugnies plitimui.

Kaip žinia, įprastas remontas nepigus, tai liečia ir lubas: paviršiaus lyginimas, valymas ir paruošimas dažymui atima nemažą laiko ir biudžeto dalį. Matinės lubos iš PVC gali tapti puikiu sprendimu tiems, kas nori atlikti paprastą remontą ir gerokai sutaupyti.  Mūsų siūloma matinių įtempiamų lubų atspalvių paletė turėtų nustebinti net itin įnoringą skonį turintį žmogų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagerina svetainės funkcionalumą ir užtikrina sklandesnį naršymą. Tęsdamas svetainės naršymą parodote, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite apie tai gauti daugiau informacijos arba nesutinkate su slapukų naudojimu, perskaitykite dokumentą.