Info [@] asteila.com
+370 636 96714
Asteila.com > Įtempiamos lubos > Kelių lygių įtempiamos lubos

Kelių lygių įtempiamos lubos

stretch-ceilings-6

Kelių lygių lubų įrengimas, tai puikus būdas paįvairinti interjerą, suteikiant jam unikalumo ir paliekant nepamirštamą įspūdį.

Kelių lygių lubų įrengimas, tai puikus būdas paįvairinti interjerą, suteikiant jam unikalumo ir paliekant nepamirštamą įspūdį. Šis įtempiamų lubų tipas pasižymi sudėtingomis geometrinėmis formomis ir atrodo kur kas įdomiau nei vieno lygio lubos. Rinkdamiesi kelių lygių lubas, jūs dizaineriui suteikiate daugiau kūrybinės laisvės, tad būkite tikri, kad projektas bus tikrai unikalus ir įdomus. Be to,  verta žinoti, jei  užsimanytumėte pokyčių, kiltų naujų idėjų ar būtumėte užlieti kaimynų, šias lubas galima lengvai pakeisti arba suteikti kitokią formą.

Jei lubos atsibostų, arba nutiktų nenumatytas ekstremalus atvejis, pavyzdžiui, užliejimas, jas, kaip ir kitas įtempiamas lubas,  galima lengvai pakeisti  arba suteikti kitokią formą.

Tvirtos ir ilgaamžės: PVC plėvelė išlaikydama savo savybes tarnauja daugiau nei 25 metų.

Praktiškai ir patogiai naudojamos: užliejimo atveju išlaikytų spaudimą iki 100 litrų vandens kvadratiniam metrui, taip apsaugodamos jūsų turtą. Jos nekaupia statinio krūvio, o tai reiškia, kad netraukia prie savęs dulkių ir purvo.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagerina svetainės funkcionalumą ir užtikrina sklandesnį naršymą. Tęsdamas svetainės naršymą parodote, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite apie tai gauti daugiau informacijos arba nesutinkate su slapukų naudojimu, perskaitykite dokumentą.