Info [@] asteila.com
+370 636 96714
Asteila.com > Įtempiamos lubos > Blizgios įtempiamos lubos

Blizgios įtempiamos lubos

Rodos tai yra vienas iš pačių įdomiausių interjero dizainerių atradimų – tai sprendimas, kuris kartu su teisingu apšvietimu ir parinktomis  medžiagomis leidžia akivaizdžiai praplėsti patalpą bei pridėti šviesos ir spalvų.

Įtempiamos lubos

    Tai puikus pamatas mažos kvadratūros butams, kuriems tokios svarbios dizaino gudrybės. Taip juodos lubos baltuose gipso kartono rėmuose patalpai suteikia erdvės ir gylio. Tos pačios lubos, tik be “rėmų” akivaizdžiai padidina sienų aukštį. Baltos lubos savo ruožtu perima patalpos sienų spalvas ir spalvinį apšvietimo toną. Šioms luboms tinka įvairūs apšvietimo variantai: joms vienodai tinka tiek šviesos juostelės, tiek taškiniai šviestuvai arba paslėptas apšvietimas, sumontuotas podiume. Vienintelė rekomendacija čia nenaudoti klasikinių šviestuvų su kaitrinėmis lempomis, kurios kaitina paviršių ir taip gali nukentėti plėvelė. Blizgios lubos turi daug privalumų:

Spalvų įvairovė ir dizainerių sprendimai: plėvelė gali būti bet kokios spalvos, dabartinė technika leidžia joje atvaizduoti bet kokį modelį, vaizdą ar fotografiją.

Švara ir greitas montažas: kad įrengtume blizgias įtempiamąsias lubas, reikalingos vos kelios valandos.

Nebijo drėgmės: tai reiškia gali būti įrengtos vonioje, tualete, virtuvėje, užmiesčio name ir kitose vietose pasižyminčiose dideliu drėgnumu.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagerina svetainės funkcionalumą ir užtikrina sklandesnį naršymą. Tęsdamas svetainės naršymą parodote, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite apie tai gauti daugiau informacijos arba nesutinkate su slapukų naudojimu, perskaitykite dokumentą.